Logo Cyklocentrum.cz

Novinky

  • 23.9. ZAVŘENO !!! 19.09.2017 - Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že z technických důvodů, budou dne 23.9. uzavřeny pobočky PRAHA HOLEŠOVICE a VINOHRADY,M. BOLESLAV a BRNO. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.více »
  • Hledáme nového zaměstnance pro pobočku Praha Vinohrady 01.09.2017 - Společnost EXPERT – CYKLOCENTRUM, která provozuje síť autorizovaných prodejen kol značky Author, hledá nového zaměstnance na pozici na prodavač/ka pro pobočku v Praze VINOHRADECH. Nabízíme stabilní samostatnou práci v perspektivní společnosti s možností seberealizace.Nástup ...více »
  • Hledáme nového zaměstnance pro pobočku Praha Holešovice 01.09.2017 - Společnost EXPERT – CYKLOCENTRUM, která provozuje síť autorizovaných prodejen kol značky Author, hledá vhodného kandidáta na pozici mechanik/prodavač-ka pro prodejnu Praha Holešovice. Požadavkem je předchozí zkušenost v oboru cyklistika a servis jízdních kol. Nabízíme ...více »
  • nová pobočka v Pardubicích 01.09.2016 - Vážení zákazníci, otevíráme pro Vás novou prodejnu pod hlavičkou EXPERT- CYKLOCENTRUM, tentokrát v Pardubicích. Můžete se zde těšit na stejný sortiment zboží, jako na ostatních našich prodejnách. Za všechny vybíráme známé značky jako jsou Author a Agang, ...více »