CZK
Logo Cyklocentrum.cz

O Cyklocentru

V souvislosti s rozšířením naší sítě prodejen i mimo Prahu jsme přistoupili k přejmenování názvu z Cykloprag na EXPERT - CYKLOCENTRUM. V roce 2011 se naše síť prodejen rozšířila o prodejny v Českých Budějovicích a Havlíčkově Brodu, v roce 2012 přibyla prodejna v Mladé Boleslavi, v roce 2015 Brno. 

Počátky firmy EXPERT-CYKLOCENTRUM s.r.o. se datují od roku 1994. Původně vznikla jako součást TJ Cykloprag, v níž se zkušení trenéři věnují mládeži zabývající se cyklistikou. V té době měla firma jedinou prodejnu v Horních Měcholupech. V roce 1998 se již jako zcela samostatná firma Cykloprag Praha s.r.o. rozrostla o prodejnu na náměstí Jiřího z Poděbrad, na rohu Vinohradské a Řipské ulice.

Na začátku roku 2001 došlo k ukončení provozu prodejny v Horních Měcholupech a následnému otevření zcela nové velice prostorné prodejny v areálu pražské Holešovické tržnice. Na jaře roku 2007 byla otevřena nová prodejna v areálu Vinice ve Strašnicích (prodejna byla zrušena v září 2011) a na podzim přibyla malá prodejna na Kačerově, která byla dříve známa jako Fraksport.

V současné době tedy firma EXPERT-CYKLOCENTRUM s.r.o. provozuje pět samostatných prodejen - v Praze v Holešovicích, v Českých Budějovicích, v Havlíčkově Brodu, v Mladé Boleslavi a Brně. Všechny prodejny jsou cyklistickými speciálkami včetně cykloservisu.

Prodáváme jízdní, horská, krosová, cestovní, dětská a silniční kola Author, bike příslušenství a sportovní potřeby. Naleznete u nás velký výběr cyklistického oblečení. Prodáváme přilby Author, Giro, Uvex, tretry Shimano, oblečení Author, Silvini, Sensor, Craft, brýle Uvex, Relax, dětské sedačky Author. Dále prodáváme značky Zéffal, Topeak, Schwalbe, Camelbak, Author, Panaracer, Shimano, Ritchey, Cateye, Abus, RST.