Logo Cyklocentrum.cz

O Cyklocentru

V souvislosti s rozšířením naší sítě prodejen i mimo Prahu jsme přistoupili k přejmenování názvu z Cykloprag na EXPERT - CYKLOCENTRUM. V roce 2011 se naše síť prodejen rozšířila o prodejny v Českých Budějovicích a Havlíčkově Brodu, v roce 2012 přibyla prodejna v Mladé Boleslavi, v roce 2015 Brno a zatím poslední přírůstek je v roce 2016 prodejna v Pardubicích.

Počátky firmy EXPERT-CYKLOCENTRUM s.r.o. se datují od roku 1994. Původně vznikla jako součást TJ Cykloprag, v níž se zkušení trenéři věnují mládeži zabývající se cyklistikou. V té době měla firma jedinou prodejnu v Horních Měcholupech. V roce 1998 se již jako zcela samostatná firma Cykloprag Praha s.r.o. rozrostla o prodejnu na náměstí Jiřího z Poděbrad, na rohu Vinohradské a Řipské ulice.

Na začátku roku 2001 došlo k ukončení provozu prodejny v Horních Měcholupech a následnému otevření zcela nové velice prostorné prodejny v areálu pražské Holešovické tržnice. Na jaře roku 2007 byla otevřena nová prodejna v areálu Vinice ve Strašnicích (prodejna byla zrušena v září 2011) a na podzim přibyla malá prodejna na Kačerově, která byla dříve známa jako Fraksport.

V současné době tedy firma EXPERT-CYKLOCENTRUM s.r.o. provozuje šest samostatných prodejen - v Praze v Holešovicích, v Českých Budějovicích, v Havlíčkově Brodu, v Mladé Boleslavi, Brně a Pardubicích. Všechny prodejny jsou cyklistickými speciálkami včetně cykloservisu.

Prodáváme jízdní, horská, krosová, trekingová, cestovní, dětská a silniční kola Author, bike příslušenství a sportovní potřeby. Koloběžky Micro, Tempish a Yedoo, odrážedla Yedoo a Author. Naleznete u nás velký výběr cyklistického oblečení. Prodáváme přilby Author, Giro, Uvex, tretry Shimano, Giro a Northwave, oblečení Author, Silvini, Sensor, Craft, brýle Uvex, Tifosi a Relax, dětské sedačky Author a Hamax, cyklotrenažéry Tacx. Dále prodáváme značky Zéffal, Topeak, Schwalbe, Camelbak, Author, Panaracer, Shimano, Ritchey, Cateye, Abus, RST.