CZK
Logo Cyklocentrum.cz

Montážní návod

1. Děkujeme že jste Vaše nové kolo vybrali v našem e-shopu. Kolo naši mechanici seřídili a zabalili do přepravní ho obalu, který právě stojí před Vámi.       2. V krabici najdete - kolo, záruční list a v příbalu pedály (u nášlapných pedálů i zarážky).
KROK 1 : Děkujeme že jste Vaše nové kolo vybrali v našem e-shopu. Kolo naši mechanici seřídili a zabalili do přepravní ho obalu, který právě stojí před Vámi.   KROK 2 : V krabici najdete - kolo, záruční list a v příbalu pedály (u nášlapných pedálů i zarážky).
     
3. Příbal.   4. Záruční list s paragonem.
KROK 3 : Příbal.   KROK 4 : Záruční list s paragonem.
     
5. To je vše co budete potřebovat k zprovoznění Vašeho nového kola!   6. Kolo rozbalte z ochraného obalu.
KROK 5 : To je vše co budete potřebovat k zprovoznění Vašeho nového kola!   KROK 6 : Kolo rozbalte z ochraného obalu.
     
7. U kotoučových brzd vyjměte pojistku brzdy.   8. Nasaďte přední kolo a dotáhněte rychloupínák, ten zabírá v naznačené poloze.
KROK 7 : U kotoučových brzd vyjměte pojistku brzdy.   KROK 8 : Nasaďte přední kolo a dotáhněte rychloupínák, ten zabírá v naznačené poloze.
     
9. Nasaďte řídítka a s citem dotáhněte (imbus č.4,5).   10. Namontujte pedály (pozor! pedály jsou pravý a levý - pravý označený R).
KROK 9 : Nasaďte řídítka a s citem dotáhněte (imbus č.4,5).   KROK 10 : Namontujte pedály (pozor! pedály jsou pravý a levý - pravý označený R).
     
11. Dotáhněte (stranový klíč č.15).   12. Pomocí rychloupínáku nastavte výšku sedla a dotáhněte.
KROK 11 : Dotáhněte (stranový klíč č.15).   KROK 12 : Pomocí rychloupínáku nastavte výšku sedla a dotáhněte.
     
13. Hotovo! Pokud jste v objednávce uvedli svoji váhu, máte nastavenou i tvrdost vidlice (u vzduchových vidlic). Přejeme mnoho šťastných kilometrů.    
KROK 13 : Hotovo! Pokud jste v objednávce uvedli svoji váhu, máte nastavenou i tvrdost vidlice (u vzduchových vidlic). Přejeme mnoho šťastných kilometrů.